Vzdělávání sester:

IN LINE COMMUNICATIONS s.r.o.
Velkopavlovická 10
628 00 Brno
IČ: 25343289
DIČ: CZ25343289

Tel.: 544 216 210
Fax: 544 231 066

E-mail: vikendove-pobyty@vzdelavanisester.cz
Web: www.vzdelavanisester.cz

Zajímá Vás spíše konference, e-learning, případně angličtina?

zpět na ROZCESTNÍK


Naši partneři13. – 15. 9. 2019, hotel Adamantino, Pozlovice - Luhačovice

GPS

Loc: 49°7'30.862"N, 17°46'35.82"E

Autem

Příjezd ze směru Praha, Brno

Po sjezdu z dálnice D1 pokračujte přes Slavkov u Brna po silnici E50 do Uherského Brodu (směr hraniční přechod Starý Hrozenkov). V Uherském Brodě odbočte na světelné křižovatce vlevo směrem do centra. Přejeďte přes železniční přejezd, na další křižovatce odbočte vpravo a pokračujte po hlavní silnici kolem Pivovaru Janáček směr Újezdec u Luhačovic, Polichno až do Luhačovic. Po příjezdu do Luhačovic jeďte po ulici Masarykova do centra a na druhém kruhovém objezdu pokračujte směr Vsetín (492).

Po sjezdu z mírného kopce nezapomeňte odbočit vlevo směr obec Pozlovice. Pokračujte po ulici L. Janáčka, která plynule navazuje na ulici Hlavní až na křižovatku, kde odbočte vpravo do mírného kopce směrem ke kostelu. Od tohoto místa sledujte orientační tabule s nápisem Adamantino. Po ulici K Přehradě přijedete až k hotelu Adamantino.

Příjezd ze směru Ostrava, Český Těšín

Po silnici E462 přijeďte do Příboru, kde odbočte směr Nový Jičín. Dále pokračujte směr Valašské Meziříčí a Vsetín (57). Ze Vsetína jeďte směr Vizovice a Zlín. Po průjezdu Vizovicemi nezapomeňte odbočit na křižovatce před obcí Zádveřice-Raková vlevo směr Luhačovice (492). Po sjezdu z viaduktu pokračujte po hlavní silnici až do lázeňského města Luhačovice.

Po příjezdu do Luhačovic projeďte kolem garáží a na křižovatce odbočte vpravo směr obec Pozlovice. Pokračujte po ulici L. Janáčka, která plynule navazuje na ulici Hlavní až na křižovatku, kde odbočte vpravo do mírného kopce směrem ke kostelu. Od tohoto místa sledujte orientační tabule s nápisem Adamantino. Po ulici K Přehradě přijedete až k hotelu Adamantino.

Příjezd ze směru Bratislava

Po dálnici D1 jeďte směr Piešťany, Trenčín. Na 126 km odbočte z dálnice směr hraniční přechod Starý Hrozenkov-Drietoma a pokračujte až do Uherského Brodu (E50). Po příjezdu od obce Bánov odbočte na první křižovatce vpravo na most, pokračujte po hlavní silnici (po levé ruce budete mít obchodní dům Tesco) na další křižovatku. Na ní odbočte vpravo směr Újezdec u Luhačovic (490) a přes obec Polichno jeďte po hlavní silnici (492) až do lázeňského města Luhačovice.

Místo trasy přes Uherský Brod je možné zvolit cestu po místních úzkých komunikacích se zatáčkami přes obce Komňa, Bojkovice, Přečkovice, Kladná-Žilín (496). Odbočka u motorestu Rasová.

Po příjezdu do Luhačovic pokračujte směr centrum, na kruhovém objezdu jeďte směr Vsetín (492). Po sjezdu z mírného kopce nezapomeňte odbočit vlevo směr obec Pozlovice. Pokračujte po ulici L. Janáčka, která plynule navazuje na ulici Hlavní až na křižovatku, kde odbočte vpravo do mírného kopce směrem ke kostelu. Od tohoto místa sledujte orientační tabule s nápisem Adamantino. Po ulici K Přehradě přijedete až k hotelu Adamantino.

Kyvadlová doprava Luhačovice - Adamantino

Z lázeňského města Luhačovice jezdí pravidelně autobusová linka Luhačovice - Pozlovice - Podhradí. Hostům našeho hotelu doporučujeme vystoupit na zastávce Pozlovice, horní konec (předposlední zastávka na lince). Hotel Adamantino je od zastávky vzdálen cca 10 minut pěší chůze.

(U obchodu a hospody u Krajčů odbočíte doprava, do kopce, kolem kostela a hřbitova - poté zase z kopce směrem k přehradě).

Přihlašte se na pobyt

Přihlásit na pobyt

Organizační informace

Hlavní strana
Program
Informace o hotelu
Informace o okolí
Doprava

Obchodní a platební informace

Jak se přihlásit k účasti
Informace k pobytu
Způsob platby
Obchodní podmínky

Aktuální pobyty

27. – 29.8.2021 Hotel Termal, Mušov - Pasohlávky
HUBNUTÍ S HYPNÓZOU
Přednášející: PhDr. Jana Sládková, MBA
>> více informací o pobytu
>> přihlásit na pobyt

3. – 5.9.2021 Hotel Termal, Mušov - Pasohlávky
JAK ODBOURAT BARIÉRY MINULOSTI A ZŮSTAT SÁM SEBOU
Přednášející: PhDr. Jana Sládková, MBA
>> více informací o pobytu
>> přihlásit na pobytJsme na facebooku